facebook
Zespół MedicaPark
Piotr Głodek

Piotr Głodek

Specjalista położnictwa i ginekologii/endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Piotr Głodek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W 2004 roku odbył staż podyplomowy w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku, a następnie rozpoczął specjalizację w dziedzinie położnictwa i ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. św. Wojciecha Adalberta w Gdańsku (Szpital na Zaspie). W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii, a w 2018 roku tytuł specjalisty w dziedzinie endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.

W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie „Zarządzania firmą w opiece zdrowotnej”. 

Od 2014 roku związany zawodowo z Oddziałem Położnictwa i Ginekologii Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach oraz z Kliniką Invicta w Gdańsku.

Pracę zawodową dzieli pomiędzy ambulatorium, gdzie zajmuje się głównie endokrynologią i leczeniem niepłodności, a szpitalem, gdzie rozwija swoje umiejętności operacyjne i poszerza portfolio wykonywanych zabiegów. W ostatnich latach swoje zainteresowania zabiegowe skupia na ginekologii estetycznej oraz na nowoczesnym leczeniu zaburzeń uroginekologicznych.

Prywatnie jego pasją są narty i podróże.

Wstecz

Rejestracja telefoniczna

58 685 85 80
email: rejestracja@medicapark.pl

Adres

MedicaPark Centrum Medyczne
Kartuzy, Gdańska 14 (I piętro)

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek
09:00 - 20:00