facebook
Zespół MedicaPark
Piotr Woźniacki

Piotr Woźniacki

Specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej

Piotr Woźniacki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej z 2008 roku. W latach 2005 - 2006 odbył studia zagraniczne na Uniwersytecie Albert Magnus Universität zu Köln w Niemczech. 

W 2014 roku otrzymał tytuł doktora nauk medycznych na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku za rozprawę „Charakterystyka kliniczna kobiet chorych na raka piersi objętych Populacyjnym Programem Przesiewowym Wczesnego Wykrawania Raka Piersi w województwie pomorskim (lata 2007-2010)”.

W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej, a w roku 2020 tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii onkologicznej.

Zagraniczne staże odbył w Notfallmedizin oraz Klinik und Poliklinik für Allgemein-, Viszeral- und Tumorchirurgie na Uniwersytecie w Kolonii oraz w Klinik für Neurochirurgie w St. Gallen.

Związany zawodowo z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala w Kościerzynie, Oddziałem Chirurgii Ogólnej Szpitala Swissmed oraz Katedrą Chirurgii Onkologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Członek zespołu nagrodzonego Specjalnym Wyróżnieniem Stowarzyszenia Czerwonej Róży. 

Zajmuje się chirurgią ogólną i onkologiczną, ze szczególnym wskazaniem na chirurgię nowotworów piersi oraz jelita grubego.

Włada biegle językiem angielskim.

Wstecz

Rejestracja telefoniczna

58 685 85 80
email: rejestracja@medicapark.pl

Adres

MedicaPark Centrum Medyczne
Kartuzy, Gdańska 14 (I piętro)

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek
09:00 - 20:00