facebook
Zespół MedicaPark
Joanna Kulińska

Joanna Kulińska

Specjalista chirurgii plastycznej

Joanna Kulińska jest absolwentką wydziału lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z 2015 roku. 

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej rozpoczęła w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego w Łodzi, następnie kontynuowała szkolenie specjalizacyjne w Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, gdzie zdobyła doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów zarówno z zakresu chirurgii estetycznej jak i rekonstrukcyjnej związanej głównie z leczeniem zmian nowotworowych tkanek miękkich twarzy, głowy i powłok ciała, rekonstrukcją ubytków tkankowych u pacjentów poszkodowanych po wypadkach, a także leczeniem ran przewlekłych oraz oparzeń. W 2023 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej. 

Pracowała także jako wykładowca akademicki w Klinice Chirurgii Plastycznej GUMed, prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego.

Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych zjazdów i konferencji naukowych poświęconych dziedzinie chirurgii plastycznej. 

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wstecz

Rejestracja telefoniczna

58 685 85 80
email: rejestracja@medicapark.pl

Adres

MedicaPark Centrum Medyczne
Kartuzy, Gdańska 14 (I piętro)

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek
09:00 - 20:00