facebook
Zespół MedicaPark
Aneta Stróżyk

Aneta Stróżyk

Specjalista kardiologii

Aneta Stróżyk jest absolwentką Wydziału Lekarskiego GdańskiegoUniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej związana jest z Klinicznym Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. W 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w 2020 roku tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii.

Jest członkiem polskich i europejskich towarzystw kardiologicznych, jak również autorem wielu prac naukowych z zakresu kardiologii. W 2019 roku otworzyła przewód doktorski dotyczący pracy pt.: „Pacjenci z wysokogradientową i niskogradientową ciasną stenozą zastawki aortalnej - charakterystyka demograficzna, kliniczna, analiza różnic w postępowaniu terapeutycznym oraz w częstości występowania niepożądanych zdarzeń sercowo - naczyniowych”.

Od 2017 roku jest członkiem zespołu Krajowego Centrum Hipercholesterolemii Rodzinnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Pod względem  klinicznym i naukowym szczególnie interesuje się chorobą wieńcową, zaburzeniami lipidowymi oraz nabytymi wadami serca.

Włada biegle językiem angielskim.

Wstecz

Rejestracja telefoniczna

58 685 85 80
email: rejestracja@medicapark.pl

Adres

MedicaPark Centrum Medyczne
Kartuzy, Gdańska 14 (I piętro)

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek
09:00 - 20:00