facebook
Zespół MedicaPark
Adrianna Sakiewicz

Adrianna Sakiewicz

Specjalista endokrynologii

Adrianna Sakiewicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku z 2006 roku. Po odbyciu kilkuletnich szkoleń i złożeniu Państwowych Egzaminów Specjalizacyjnych w 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, a w roku 2019 specjalisty w dziedzinie endokrynologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie jako lekarz Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz Izby Przyjęć/SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku (obecnie Szpital Copernicus w Gdańsku). W ramach szkolenia endokrynologicznego odbyła dwuletni staż w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

Stale dba o podnoszenie kwalifikacji zawodowych i aktualizację wiedzy uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Obecnie pracuje w lecznictwie ambulatoryjnym – poradniach endokrynologicznych w Gdańsku i okolicach. W codziennej pracy stara się budować partnerską relację lekarz-pacjent opartą na obustronnym zaufaniu i zrozumieniu.

Wstecz

Rejestracja telefoniczna

58 685 85 80
email: rejestracja@medicapark.pl

Adres

MedicaPark Centrum Medyczne
Kartuzy, Gdańska 14 (I piętro)

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piatek
09:00 - 20:00